logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

ВІДНОВИТИ КРАЩЕ НІЖ БУЛО!!! Боремося за права людини

10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права особистості, цивільні і політичні права і свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші). Тепер це День прав людини, що відзначається щорічно.
Тема 2020 року: Більш ефективне відновлення при забезпеченні захисту прав людини
Права людини повинні бути в центрі уваги в світі після COVID-19.
COVID-19 вразив суспільства в їхній основі - медично, соціально, політично, економічно, всі частини суспільства постраждали, ми стикаємося з новими та загостреними вразливими місцями, що загрожують залишити ще більше людей позаду.
Повернутися до того, якими ми були до кризи, просто неприйнятно. З трагедії випливає можливість, яку ми не можемо дозволити собі упустити: відновитись кращими.
Права людини повинні зайняти центральне місце в світі, створеному після COVID-19!
Єдиний спосіб повернутися кращими - це індивідуальна та глобальна солідарність. Ми або стоїмо разом, або розвалюємося. Від приватних осіб до урядів, від громадянського суспільства до приватного сектору, кожен має свою роль у побудові світу після COVID, який буде кращим для сучасних та майбутніх поколінь.
Людей не можна змусити замовкнути. Правозахисники, медичні працівники, експерти та журналісти повинні мати безпечний простір для обміну інформацією, критичними відгуками і висловлювань своїх поглядів. Для поліпшення відновлення необхідне динамічне громадянське суспільство.
І ми з радістю надамо подібний простір та долучимось до тих, хто поділяє наші погляди.
Ми повинні винести уроки з пандемії і відвести правам людини центральне місце в зусиллях з відновлення після COVID-19. Боремося за права людини разом із нами і . Ми пропонуємо , , , та приєднатися до цієї кампанії і закликаємо всіх вас зробити те ж саме. #RecoverBetter #StandUp4HumanRights