logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

На Тернопільщині телефонний номер екстреної медичної допомоги - 103 виконує функцію «гарячої лінії» з питань коронавірусу

На Тернопільщині телефонний номер екстреної медичної допомоги - 103 виконує функцію «гарячої лінії» з питань коронавірусу.

В області діє цілодобова «гаряча лінія» для інформування населення щодо отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19.

Про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Арсен Марчишак під час брифінгу щодо готовності області до роботи з протидії поширення коронавірусної інфекції.
Він також наголосив, що у разі погіршення самопочуття потрібно телефонувати на номер "гарячої лінії" всім, хто впродовж останніх 14 днів повернувся із країни, в якій зафіксовані випадки коронавірусної інфекції , або ж спілкувся з людиною, яка контактувала з хворими на коронавірус чи з людьми, які повернулися з країн, де лютує коронавірус COVID-19, навіть, якщо під час перетину кордону проблем зі здоров’ям не було виявлено.

Телефон цілодобової гарячої лінії: 103