logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

Пацієнтів та їхніх лікарів об'єднують дуже особисті стосунки

 Лікарю потрібно якомога більше інформації про вас, вашу сім’ю та спосіб життя, щоб надавати кращу медичну допомогу. Тому так важливо проговорювати та ділитися своїми турботами та питаннями.

Підготуйтесь до медичного обстеження, складіть перелік усіх проблем та питань, що вас турбують. Принесіть цей список з собою, щоб нічого не забути.

У вас з'явився новий симптом? Ви помітили побічні ефекти від своїх ліків? Хочете знати значення певного слова? Не чекайте, поки лікар підніме певну тему, адже він не може знати напевно, що саме вас турбує.

Навіть якщо ця тема здається незручною і вам соромно про неї говорити, краще відкритися своєму лікареві. Ви можете уникати розмови про сексуальні проблеми, втрату пам’яті або проблеми з кишківником, але їх важливо піднімати, щоб лікувати. Краще прискіпливо підійти до питання і ділитися великою кількістю інформації, ніж замовчувати щось через сором’язливість. Пам'ятайте, лікар звик говорити про всілякі "незручні" особисті справи.

Після зустрічі, якщо ви не впевнені, що зрозуміли інструкції або у вас є інші питання, зателефонуйте або надішліть їх електронною поштою лікареві. Наперед домовтесь про спосіб зв'язку, який буде задовільняти вас обох. Не чекайте наступного візиту, щоб це не вплинуло на ваше здоров'я.

Наш організм складний, і це слід враховувати, щоб отримати максимальну користь від своїх медичних відвідувань.

#phcte_patient