logo
XS
SM
MD
LG
(0352) 23-63-82
м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1

Не гадай чи повезе цього сезону!

Грип та COVID-19 є високозаразними респіраторними захворюваннями, але вони викликані різними вірусами. COVID-19 викликаний новим коронавірусом (SARS-CoV-2), а грип - вірусами грипу. Оскільки деякі симптоми грипу та COVID-19 подібні, може бути важко визначити різницю між ними лише на основі симптомів, і для підтвердження діагнозу може знадобитися тестування. Грип та COVID-19 мають багато схожих характеристик, але між ними є деякі ключові відмінності.
Ключова різниця - наявність вакцини
Якщо від COVID-19 вакцини ще немає, то від грипу ми захищені, чим варто скористатись. Не забуваємось і про звичні вже нам правила особистого захисту (миття рук, носіння масок, дотримання дистанції), вони допоможуть захиститись і від грипу і від ГРВІ.
Грип дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом — коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого.
Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів — це, в середньому, 7 днів.
Не гадайте, чи обійдеться, чи не обійдеться цього сезону, - вакцинуйтесь. Будьте спокійні за своє життя !